Hizmetlerimiz

Kendine Hak Ettiğin Hayatı Ver

Yaşam Koçluğu

İnsanların varolan güçlerini fark etmelerini sağlayan, becerilerini ortaya çıkaran olumlu tutum ve davranış kazanımları sağlayan hedeflerini tanımlayarak bu hedeflere ulaşmaları için yapılan çalışmaları kapsar, dinleme sorun belirleme karakter analizi testleri yaşam çarkı uygulaması hedef belirleme gibi birçok çalışma yapılmaktadır. Yaşam koçluğu alırken bir çok ödeviniz olacak bu ödevler hayallerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ödevler alışkanlık haline gelecektir unutmayın hayat alışkanlıklardan ibarettir neyi alışkanlık edindiğiniz önemli hangi alışkanlıkları bırakmanız gerekiyor bu yolculukta fark etmiş olacaksınız. 

Nefes Koçluğu

Daha iyi ve mutlu olmak, kendiniz için yaptığınız seçimlerde saklıdır. Yani sağlık, mutluluk ve başarıyı, yaptığımız bilinçli seçimler sayesinde yaratıyoruz. Stresliyken,
zihnimiz yorgun ve bulanıkken, bilinçli seçimler yapma şansımız oldukça düşüktür. Stres yönetimi bu noktada çok önemlidir. Çünkü yaşadığımız çağda stresi yönetebildiğimiz kadar sağlıklı ve mutluyuz. Doğru nefes almayı öğrendiğimizde, en etkili stres yönetimi tekniğiyle buluşmuş oluyoruz..
Nefes yaşam demektir, gün boyu enerjik olmak için, psikolojik ve fiziksel rahatsızlıklarınızı ortadan kaldırmak için, cilt güzelliği için, zeka düzeyini arttırmak için, konsantrasyon sağlama gibi daha bir çok konuda nefesinizi bazı tekniklerle kullanmayı öğrenmiş olacaksınız.

Nefesle Gebelik ve Doğum

Annenin zihin yapısı bebeğin zihin yapısınıda etkiler, annedeki tüm bilgiler yediklerimiz içtiklerimiz gibi bebeğe yüklenir, genetikle alınan yada sonradan oluşan rahatsızlıkların bebeğe geçmesi engellenebilir, nefesle yeni bir yapılanma yeni oksijenlenme ile hücrelerin içerisindeki bilgi değiştirilebilir, hiçbir rahatsızlığı olmadığı halde gebe kalamayan kişilerin dönüp bakması gereken yer zihinleridir yani bilinçaltı kayıtlarıdır bilinçaltı dönüştüğünde gebe kalabilirsiniz nefesin mucizesi ile bir çok danışan hayallerine kavuştu bile sizde onlardan biri olabilirsiniz.

 

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci koçluğunda stres yönetimi, sınav kaygısı nasıl aşılır, ders çalışma teknikleri odaklanma çalışmaları ve özellikle akademik başarı hedef alınarak aile ile beraber senkronize bir çalışma yapılır, öğrenci bu danışmanlığı aldığında daha bilinçli hareket eder ve daha sistemli olur, başarı ne istediğini bilmek yetenek ve becerileri ortaya koymakla kazanılır. Öğrenci görselmi işitselmi dokunsalmı olduğunu öğrenmiş olacak ve nasıl daha kolay kavrayabilirim yolunu keşfetmiş olacak, motivasyonunu nasıl koruyacağını enerjisini gün içerisinde nasıl kullanacağını yine bu programla yönetiyor olacak.

NLP Teknikleri

Nöro-Linguistik Programlama, yepyeni bir olasılıklar, gelişim ve düşünce süreçleri dünyasına açılacak harika bir seyahate çıkmaya varmısınız, bu seyahat ile kendi içimizde
gerçekleştirdiğimiz değişiklikler özel ve meslek yaşantılarımızda iletişime geçtiğimiz bütün insanları da etkiler. Kazanacağınız edinim  bugüne kadar binlerce insanın kendi seçtiği yaşamı yaratmasına yardımcı oldu. Unutulmaması gereken şudur, öğrenme ve keşif her bireyin kendisine özgüdür soru sormaktan çekinmemek gerekir. Zaten NLP’nin temeli de basit bir soruya dayanır ‘Nasıl yapılır?’ birçok alanda yararlı olacak bir dizi becerileri keşfedeceğiniz pratik bir programdır:Dünyada nasıl işlerlik gösterdiğinizi keşfetmek, İsteklerinizi elde etme yönünde hedefler koymak, İletişim becerilerinizi geliştirmek,
Diğer insanları kibarca etkilemeyi öğrenmek Kendinizde olumlu değişiklikler yapmak  gibi bir çok kazanım elde etmiş olacaksınız,Çeşitli alanlarda üstün başarı sergilemiş kişilere başarılarının kaynağı sorulduğunda alınacak yanıtın gerçekle ilgisi olmayabilir. Başarının anahtarı çoğu zaman bilinçaltında gizlidir. NLP yoluyla bilinç düzeyine çıkarılan bilgilerden NLP’nin büyüsü diye söz edildiği olmuştur. Oysa büyü değil, fark yaratan öğeyi bulma yetisidir. NLP saklı parçaları bulma yöntemleriyle ‘üstün başarıyı çözümler ve yinelenmesine olanak sağlar. İşte NLP’yi geleneksel eğitim programlarından farklılaştıran özellik budur, şimdiden iyi yolculuklar.  

Meditasyon Uygulamaları

Meditasyon derin düşünme anlamına gelmektedir, kişinin iç huzuru sükunet ve öz varlığına ulaşmasını sağlayan zihin denetleme teknikleri ve deneyimlemeye meditasyon diyebiliriz meditasyon birçok inanç sisteminde farklı isimlerde karşımıza çıkabilir ve birçok sistemde farklı şekillerde uygulanmakta bu sebeple standart bir meditasyondan söz etmek olanaksızdır o yüzden kişinin ihtiyacına göre en uygun meditatif uygulamalar tercih edilmektedir. Meditasyon öğretisi yüzyıllardır devam eden bir pratik, anlık rahatlama ve keyifli bir hale gelmek için bile yapılabilir ancak kaçtığınız herşey ile karşılaşabileceğiniz bir yolculukta olabilir yani meditasyon ile arınmanız gereken bir çok bilinçaltı bilgiden arınmış olup maneviyatınızı güçlendirmiş olacaksınız.

Numerolojik Karakter Analizi

Numeroloji, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantı olmadığına dayanan, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili analitik çalışmalar ortaya koyar, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi sağlar, ruh sayısı yaşam sayısı kader sayısı gibi isim soyisimler deki bilgiyi ortaya çıkarır ve doğum tarihide numerolojide çok önemlidir hayat amacınız ve yaşamdaki sınavlarınız gelebileceğiniz aşamalarla ilgili önemli öngörüler elde etmenizi sağlar ve bedenimizde bulunan çakralara kişilerin isim soyisimleri nasıl etki ediyor yada etmiyor edineceğiniz bilgiler arasında olacak, ismimizde her harfin sayısal bir değeri ve bize etki eden bir titreşimi var bunları öğrenmek işinizi kolaylaştıracak, zirve ve mücadele yıllarınız hangi yıllar, yıl ve ay olarak hangi sayının enerjisindesiniz yıllık ve aylık olarak sizi neler bekliyor numerolojik karakter analizi ile bu öngörüleri elde etmiş olacaksınız. 

Numerolojik İlişki Analizi

İlişki analizinde eşiniz veya sevgiliniz ile uyumunuz değerlendirilir, hesaplamalar yapılır. Doğal uyumlu, uyumlu, değişken yapılı ilişki yada mücadeleci bir ilişkimi gibi nasıl bir ilişkiye sahip olduğunuz yada nasıl bir ilişki yaşayacağınız ortaya çıkartılır. çiftlerin analizi ile birbirlerinde dikkat etmeleri gereken özellikleri keşfetmeleri gereken yanları ortaya çıkmış olacak, mücadeleci bir ilişki ise aslında neyle mücadele edeceğinizi öğrenmiş olacaksınız, partnerinizin gizli kalmış yanları anlam veremediğiniz huyları varsa neden olduğunu anlamış ve fark etmiş olacaksınız mücadele ettiğiniz bazı durumların aslında göründüğü gibi olmadığını ilişki analizi ile fark etmeniz çok daha kolay olacak, 0-40 puan alan çiftler mücadeleci ilişki, 40- 60 puan arası alan çiftler değişken uyum geliştirilmesi gereken ilişki, 65-85 puan alan çiftler uyumlu ilişki 85-100 puan alan çiftler ruh eşi dediğimiz ilişki sınıfına girmiş olacaklar.

İletişime Geçin Dönüşümü Başlatın